הצצה ל-CHA 2011 - כתבה מספר 1 בסדרה

שלום לכולן!


אני רוצה להביא לפניכן כמה הצצות לקולקציות החדשות שיוצגו בתערוכת CHA שהולכת להפתח ב-29 לינואר בלוס אנג'לס.


קצת על CHA – למי שלא מכירה:

CHA

צירוף האותיות CHA הוא קיצור שלCraft & Hobby Association's . התערוכה נערכת פעמיים בשנה (חורף וקיץ), ומיועדת בעיקר עבור קמעונאים ובעלי חנויות בתחום הסקראפ ותחביב יצירה נוספים. התערוכה נותנת מבט כולל על כל מה שקורה בתחום הזה. אוכלוסיה נוספת שמגיעה לתערוכה היא המעצבים של החברות המייצרות.

בתערוכה מתקיימים גם אירועים לימודיים וניתן לעבור שם סדנאות על טכניקות חדשות ומוצרים חדשים, ובנוסף ניתן להקשיב גם להרצאות הניתנות על ידי הכוכבים והמובילים של התחום.


ועכשיו נעבור אל מה שנתכנסנו פה בשבילו – הצצות לקולקציות החדשות שיוצגו בתערוכה. הסקירה היא כמובן רק על חלק מהחברות. אם יש לכן מידע נוסף שתרצו לחלוק אתן יכולות לשלוח לי ל-scrap.co.il@gmail.com ואני אארגן כתבת המשך.


נתחיל עם Echo Park (אתר: www.echoparkpaper.com בלוג: www.echoparkpaper.blogspot.com), שאני מאוד הופתעתי לראות את אחת הקולקציות החדשות שלהם שנקראת For the Record. אליס מ-My Punch פירסמה את התמונה בקומונה "הבית הפתוח לעיצובים בנייר" ואני ממש הופתעתי (לטובה כמובן) לגבי סגנון הרטרו המאפיין את הקולקציה. עד עכשיו קיבלנו מהם קולקציות מאוד נקיות, ופתאום רואים כאן רטרו ו-וינטאג', המתבטאים באלמנטים הקישוטיים ובצבעוניות. ניתן גם לראות את הדף הרביעי מימין שממש זועק "תיישנו אותי"...

Echo Parkנעבור לחברת Webster’s Pages (אתר: www.websterspages.com בלוג: websterspages.typepad.com), שבדיוק מפרסמים את הקולקציות החדשות והיפהיפיות שלהם. מאוד וינטאג'י כמובן. הקולקציה האחרונה שהם פרסמו בבלוג שלהם ממש לפני כמה ימים נקראת TrendSetter והיא מתאפיינת בפחות פרחים ויותר אופנה – הקולקציה נראית מתוקה עם צבעים מרעננים ועיצוב קליל יותר. לא לדאוג, הם לא ויתרו על הפרפרים...

Webster's Pages

Webster's Pages

Webster's Pages

Webster's Pages


קולקציה נוספת שלהם שאהבתי היא Ladies & Gents – משדרת מלכותיות (במיוחד הכלב עם הכתר...), הרקעים יפים מאוד ובצבעים מקסימים. כאן יש פרחים בשפע!

Webster's Pages


Webster's Pages


וקולקציה אחרונה מבית Webster’s נקראת Country Side – קולקציה יפה ופרחונית מאוד. מופיע שם גם מוטיב חוזר של ציפורים לחובבות הז'אנר.

Webster's Pages

Webster's Pagesחברת My Mind’s Eye (אתר: mymindseye.com בלוג: mymindseye.typepad.com) הוציאה סדרה של קולקציות תחת השם Stella and Rose עם השמות Hazel, Mabel, Hattie ו-Gertie. הקולקציות מאופיינות בעיקר בדוגמאות החוזרות על עצמן, ומגיעות מאובזרות לגמרי (דפים + קישוטים + סרטים וכו').

My Mind's Eye

My Mind's Eye


קולקציה נוספת שלהם נקראת Good Day Sunshine והיא מחולקת לשתיים: אחת לבנים והשניה לבנות. גם כאן רואים בעיקר דוגמאות שחוזרות על עצמן. כל קולקציה מגיעה עם דפים ועוד דף אלמנטים.

My Mind's EyeMy Mind's Eyeעכשיו בואו נדבר קצת Basic Grey... (אתר: www.basicgrey.com). BG יציגו קולקציה בשם Hotscotch, עם צבעוניות מקסימה בעיני. הקולקציה מגוונת כיאה ל-Basic Grey, והצורות נותנות תחושה צעירה וכיפית.

Basic Grey

Basic Grey

Basic Greyואיך אפשר בלי Prima (אתר: www.primamarketinginc.com בלוג: prima.typepad.com)?! החברה מוציאה שתי קולקציות חדשות. הראשונה היא Botanical – קולקציה מגוונת מאוד עם צבעוניות עדינה במיוחד. הרבה אלמנטים פרחוניים שמונחים בצורות שונות על הדף.

Prima


הקולקציה השניה היא Melody – קולקציה עם צבעוניות הרבה יותר חזקה. גם הקולקציה הזו מאוד מגוונת לדעתי ונותנת אופציות למשחק עם הדוגמאות השונות.

Prima

שתי הקולקציות כוללות גם אלמנטים קישוטיים נוספים.


כמובן שאי אפשר לומר Prima ולא להראות גם כמה קישוטים מקסימים שמצאתי:

Prima

Prima

Primaנמשיך עם הצצה גם ל-Studio Calico (אתר: www.studiocalico.com בלוג: studiocalico.typepad.com) שלמוצרים שלהם יש טאצ' קצת אחר לדעתי - משהו בערבובי האלמנטים ובצבעוניות נותן להם מראה ייחודי. אז מדובר על קולקציה בשם State Fair והנה כמה דפים ממנה

Studio Calico

Studio Calico

Studio Calico


יש גם קישוט חמוד שהייתי חייבת להראות

Studio Calicoונקנח בחברת Bo Bunny (אתר: bobunny.com בלוג: bobunny.blogspot.com) שמוציאה שתי קולקציות מטריפות. שתי הקולקציות הן די מונוכרומטיות, אבל אתן יכולות לראות שלכל צבע יש המון גוונים והם שיחקו איתם בצורה מושלמת לטעמי. המונוכרומטיות כאילו לא מורגשת ויש תחושה של הרמוניה. הקולקציות מאובזרות בהכל, ויש גם תמונות של הבראדים שלהם שממש התאהבתי בהם. כמה יופי!!!

הקולקציה הראשונה נקראת Gabrielle

BoBunny

BoBunny

BoBunny

BoBunny


הקולקציה השניה נקראת Timepiece

BoBunny

BoBunny

BoBunny

BoBunny


מקווה שנהניתן מהסקירה, ואני מאמינה שבעלות החנויות יביאו לנו לפחות חלק מכל היופי הזה.


מיכל

 

פרסום תגובה

פרסום תגובה בעמוד זה אפשרי רק לאחר הרשמה והתחברות למערכת.


סקראפ מקומי - מה חדש?
6 עבודות להשראה - סקראפ מושלג במיוחד
לקראת חגי תשרי 2013
.
ערמונית מוגדלת