סקראפ משם: הכירו את Michelle Jackson-Mogford


Michelle Jackson-Mogford  (הידועה גם כ-MJM) היא אמנית סקראפ ומיקס מדיה מבריטניה. היא מתגוררת עם בעלה הקומיקאי ושני כלבים באזור אוקספורדשייר. מישל הסכימה לשתף אתכן, קוראות האתר, בקצת מידע עליה ועל העדפותיה האישיות ברמה העיצובית בעולם הסקראפ, ובנוסף אף הכינה עבורכן עבודה מיוחדת (ראו בהמשך).


Michelle Jackson-Mogford


בשנת 2008 היא הוכרזה כאמנית הסקראפ הטובה ביותר בבריטניה, מה שפתח לה דלתות ואיפשר לה לעבוד עם חברות סקראפ שונות בבריטניה ובעולם. מישל עובדת עם חברות כמו Banana Frog  (חברות חותמות בריטית http://www.bananafrog.typepad.com ), Purple Cows (http://www.purplecows.net ) ו-Glitz (http://glitzitnow.com ) האמריקאיות. בנוסף, היא מלמדת ומעבירה סדנאות, ובזמן החגים הנוצריים השנה היא תלמד במשך 6 שבועות על ספינה.


מישל למדה אומנות בקולג' ולאחר מכן החלה להתעניין בעולם התיאטרון, מה שהביא אותה לעסוק בעיצוב תפאורות, אביזרים ותלבושות. במשך כמה שנים עבדה בתחום, עד שעברה תאונה שמנעה ממנה להמשיך לבנות תפאורות. היא עברה לתחום של ניהול כמנהלת במה.

לאחר כמה שנים של עבודה קשה ומפרכת בתחום, היא החליטה להוריד הילוך ולחזור לשורשים האומנותיים שלה. כך, בסביבות 2007 היא החלה לעסוק בסקראפבוקינג. מהר מאוד היא החלה לפרסם את עבודותיה והפכה לאמנית סקראפ מוערכת.

 


סגנון:

עולם התיאטרון מאוד משפיע על עבודותיה, שכן היא יוצרת גם הרבה עבודות בתלת מימד. היא מקבלת השראה מהעולם הסובב אותה, והרבה פעמים עוצרת לרגע להסתכל סביבה כי כל דבר מצית אצלה רעיונות. היא מקבלת גם השראה מפרסומות כתובות או בטלוויזיה, וכן היא מאוד אוהבת לקרוא ולעלעל בספרים – מספרי שירה, טיולים ועד אומנות. היא מאוד אוהבת את הצבעוניות של העולם סביבה וגם זה ניכר בעבודותיה. היא משתמשת בהמון חומרים שונים ובהרבה צבעים ומדיומים כדי להעשיר את העבודות.

 


אמניות אהובות:


שני בלוגים נוספים שהיא אוהבת:מישל הכינה עבורנו פרוייקט מיוחד בתלת מימד - מבנה קרטון שנראה כמו ספר (הוכן ונבנה מאפס ומקושט היטב), וכאשר הוא נפתח הוא צופן בחובו הפתעה...

Michelle Jackson-Mogford

פותחים...
Michelle Jackson-Mogford

והנה לנו פופ-אפ של עץ המשפחה
Michelle Jackson-Mogford


הנה עבודות נוספות של מישל - בעיקר תלת מימד ודפים מעוצבים:

Michelle Jackson-Mogford

Michelle Jackson-Mogford

Michelle Jackson-Mogford

Michelle Jackson-Mogford

Michelle Jackson-Mogford

Michelle Jackson-Mogford

אתן מוזמנות להתרשם מעבודות נוספות של מישל באתר שלה ובבלוג שלה.
 

פרסום תגובה

פרסום תגובה בעמוד זה אפשרי רק לאחר הרשמה והתחברות למערכת.


סקראפ מקומי - מה חדש?
6 עבודות להשראה - סקראפ מושלג במיוחד
לקראת חגי תשרי 2013
.
ערמונית מוגדלת