סקראפ משם - הכירו את Christy Tomlinson

הכתבה הוכנה על ידי ריקי ארברמן


כריסטי טומלינסון (Christy Tomlinson) היא אומנית אמריקאית היוצרת בנייר ומיקס מדיה מזה עשר שנים.

לא תאמינו אבל היא אם לשישה ילדים שמתמחה גם באימהות... היא עבדה בחברת Chatterbox בתור Educational and Marketing Director, כמעצבת של Making Memories וכעורכת משנה של מגזינים כמו .Scrapbooks Etc, Better Homes and Gardens

בשנת 2007 כריסטי השיקה את המותג Scarlet Lime (סקרלט בשל אהבתה לצבע האדום, ולימון – הטעם האהוב עליה) - חנות למוצרי סקראפ ובהמשך גם חנות בתחום החרוזים.


סגנון:

היא יוצרת תוך שימוש בעירוב טכניקות וסגנונות כמו: מודרני עם וינטאג', שאבי שיק עם פאנק ועוד, כאשר הבולט בעבודות שלה הוא יצירת טקסטורות מיוחדות ומעניינות תוך שימוש בכלים שהיא מוצאת בין היתר במטבח... מאפיין נוסף של עבודותיה הוא ריבוי השכבות – היא יוצרת עניין על ידי שכבות של צבע, חותמות, רבאונים, נייר, שרבוטים והדבקת אלמנטים שונים.


ניתן למצוא בבלוג שלה לא מעט סרטונים, בהם הם מדגימה את שלבי העבודה של פרויקטים שונים. הכיף בסרטונים הוא שהיא מדברת לאורך כל הסרטון ואפשר דרכו להתוודע לאישיות המיוחדת והיצירתית שלה, וכן להבין שתהליך היצירה כולל התלבטויות, מחיקות, ושינויים שפשוט מתרחשים תוך כדי. הסרטונים שלה נותנים ביטחון בתהליך העבודה ומראים שלא פעם מה שנראה בשלב ראשון כטעות, נראה בתוצאה הסופית מלא קסם.

לאחרונה היא השיקה ליין של חותמות בעיצובה מבית UNITY STAMPS, ומוצרים נוספים – בהם ניתן למצוא חותמות של טקסטורות ושל הדמויות הנשיות שהיא יוצרת.


הגעתי אל הבלוג שלה בזכות סדנה און-ליין שהיא מעבירה בשם The She Art Workshop - סדנה ליצירת קנווסים קסומים.


הנה הצצה לכמה מהעבודות היחודיות שלה:

Christy Tomlinson

Christy Tomlinson

Christy Tomlinson

Christy Tomlinson

Christy Tomlinson

Christy Tomlinson

Christy Tomlinson

Christy Tomlinson


מה אתן אומרות?
 

פרסום תגובה

פרסום תגובה בעמוד זה אפשרי רק לאחר הרשמה והתחברות למערכת.


סקראפ מקומי - מה חדש?
6 עבודות להשראה - סקראפ מושלג במיוחד
לקראת חגי תשרי 2013
.
ערמונית מוגדלת