הצצה ל-CHA 2011 - כתבה מספר 2 בסדרה

בכתבה הראשונה בסדרה סקרנו מגוון מותגים וקולקציות. קצר הפוסט מלהכיל את ההיצע הגדול, ובכתבה זו נציג מותגים וקולקציות נוספות.


נתחיל עם חברת American Crafts (אתר: www.americancrafts.com בלוג: americancrafts.typepad.com). הקולקציה הראשונה שנראה נקראת Confetti. קולקציה שהנושא המרכזי שלה הוא ימי הולדת – קולקציה שמחה ועליזה בצבעים מתוקים. אני חייבת לציין את ה-Thickers של הקולקציה – אותיות עם גליטר ופסים – מוצלח מאוד בעיני. הנה כמה תמונות:
(ליחצו על התמונות להגדלה)


הקולקציה השניה נקראת Hello Sunshine והיא אביבית מאוד. הקולקציה מאופיינת בצבעוניות עדינה עם זריקות של צבעים חזקים – שילוב מאוד יפה. הנה כמה תמונות:
(ליחצו על התמונות להגדלה)הבאים בתור הם Fancy Pants (אתר: www.fancypantsdesigns.com בלוג: missfancypants.typepad.com) והם מגישים לנו קולקציה קיצית בשם Beach Babe. הם נותנים ממש הצצה קטנה לסדרת הדפים, אבל זה מספיק בשביל לראות כמה היא קיצית וכיפית. אני מאוד אוהבת גם את הכתמים הלבנים בשולי הדפים (בלי קשר לקולקציה המקסימה הזו, זה אלמנט אהוב עלי במיוחד). הנה ההצצה:


(ליחצו על התמונה להגדלה)עכשיו נעבור לחברת My Little Shoebox (אתר: www.mylittleshoebox.com בלוג: mylittleshoebox.typepad.com) שמביאה לנו שתי קולקציות מתוקות ונאיביות משהו. הראשונה נקראת Home Tweet Home והיא נראית כך:


(ליחצו על התמונה להגדלה)


הקולקציה השניה נקראת Farmers Market והיא מאופיינת באלמנטים מתחום האוכל (פירות וירקות טריים למיניהם). הנה תמונה


(ליחצו על התמונה להגדלה)נמשיך עם Cosmo Cricket (אתר: www.cosmocricket.com בלוג: cosmocricket.typepad.com), שמציגים לנו קולקציית רטרו משגעת בשם Social Club, עם כמה דפים שניראים כמו טפטים עתיקים משנות ה-60 – ממש מדליק! הנה טעימה קטנה:(ליחצו על התמונות להגדלה)


קולקציה נוספת שלהם נקראת Upcycle והיא עבור חובבות התיקים... קולקציה חמודה מאוד, ראיתי שם אפילו דף בגווני אפור (מה שלא רואים הרבה בעולם הסקראפ הצבעוני) והצד השני שלו הוא אפור עם צהוב – שילוב נהדר בעיני.
(ליחצו על התמונות להגדלה)


וקולקציה אחרונה מבית Cosmo נקראת Salt Air. הדוגמאות בדפים קצת חוזרות על עצמן פשוט בצבעים אחרים והצבעוניות אחידה ובסיסית (אדום-צהוב-כחול, וטיפה ורוד). כשרואים את הקישוטונים של הקולקציה מבינים שהיא קשורה לים. הנה כמה דוגמאות:(ליחצו על התמונות להגדלה)לחובבות החותמות שבינינו, חברת Unity Stamp (אתר: www.unitystampco.com בלוג: theunitystampco.blogspot.com) עשתה כמה שיתופי פעולה עם חברות נבחרות, והנה התוצאות:

עם Webster’s Pages

(ליחצו על התמונה להגדלה)


עם Cosmo Cricket

(ליחצו על התמונה להגדלה)


והם בעצמם

(ליחצו על התמונה להגדלה)ושוב נקנח בחברת Bo Bunny (אתר: bobunny.com בלוג: bobunny.blogspot.com), כי מהרגע שסיימתי לכתוב את הפוסט הקודם ועד עכשיו הם פרסמו עוד 3 קולקציות...

הקולקציה הראשונה נקראת Ad Lib והיא שונה מאוד מהשתיים האחרונות עליהן כתבתי. הגרפיקה שלה מזכירה לי קצת קומיקס ושירבוטים עם נגיעות ילדותיות. הנה הדוגמאות:(ליחצו על התמונות להגדלה)


הקולקציה השניה נקראת Blast Off והיא מיועדת לילדים בנים שאוהבים חלל. קולקציה ילדותית לחלוטין בצבעי כחול אדום ועם אלמנטים של חלליות ואסטרונאוטים. הנה התמונות:(ליחצו על התמונות להגדלה)


הקולקציה השלישית נקראת Vicki B – קולקציה מקסימה בגווני ורוד, כתום, ירוק וחום עם אלמנטים צמחיים נפלאים. לייק ענק... הנה התמונות:
(ליחצו על התמונות להגדלה)


נהניתן? תגובות יתקבלו בשמחה!.

מיכל

 

פרסום תגובה

פרסום תגובה בעמוד זה אפשרי רק לאחר הרשמה והתחברות למערכת.


סקראפ מקומי - מה חדש?
6 עבודות להשראה - סקראפ מושלג במיוחד
לקראת חגי תשרי 2013
.
ערמונית מוגדלת