מפגשי סקראפ


כולנו מחפשות השראה. אנחנו רואות סרטונים ביו-טיוב, משתתפות בפורומים וקומונות, הולכות לסדנאות קטנות או גדולות וכדומה. אופציה נוספת היא מפגש סקראפ פרטי שמתקיים אצלנו בבית.


מפגשי סקראפ פותחים בפנינו אפשרות ללמוד דברים חדשים, להתנסות בחומרים ומכשירים שאין בידינו (ובכך להתנסות בדברים לפני קנייתם אם נרצה), לקבל ביקורת בונה והרבה הרבה השראה.


מפגשי הסקראפ מאפשרים לנו להכיר בנות חדשות ובכך להגדיל את המעגל החברתי עם שותפות לחווית היצירה. גם אם נגיע למפגש סקראפ בו אנו מכירות רק חברה אחת, כנראה שעד סוף הערב נצליח כבר להבין מי מבשלת נהדר, מי המצחיקנית שבחבורה ומי משקיעה הכי הרבה זמן בהכנת כרטיס ברכה אחד. ההשתלבות וההנאה מובטחים.


מפגשי סקראפ הם דרך נהדרת ללמוד אחת מהשניה. אני זוכרת מפגש אחד ספציפי בו יצא לי לשבת יחד עם מישהי שסגנון היצירה הייחודי שלה מאד עניין אותי. הכרתי בחורה נפלאה והעברנו ערב יצירה בו למדתי טכניקות שלא העזתי לנסות לבד. זהו מפגש אחד מיני רבים בהם יצא לי להשתתף, להתארח ולארח, להכיר בנות מקסימות שלכל אחת מהן סגנון, ניסיון וצורת עבודה שונים.


בנות רבות מחפשות את מפגשי הסקראפ האלו, ולכן החלטנו לתת לכך במה בדף הפייסבוק שלנו.

אתן מוזמנות לדף הפייסבוק בו קיימת תגית "דיונים" או "discussions" שם יפתח בכל חודש דיון חדש בו אתן יכולות להעלות הצעה למפגש. מי שרוצה לארח או להתארח מוזמנת להעלות את הצעתה וכל מי שמעוניינת מוזמנת להגיב. מומלץ להעביר פרטים אישיים כמו מקום המפגש או הטלפונים להתקשרות במסרים האישיים.


אז... נשאר לכן להפגש ולהנות. דווחו לנו על מפגשי הסקראפ שלכן בתגובות...


מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ
מפגשי סקראפ

 

פרסום תגובה

פרסום תגובה בעמוד זה אפשרי רק לאחר הרשמה והתחברות למערכת.


סקראפ מקומי - מה חדש?
6 עבודות להשראה - סקראפ מושלג במיוחד
לקראת חגי תשרי 2013
.
ערמונית מוגדלת